Blakstienų laminavimas

Norinčios padailinti savo blakstienas, bet nenorinčios priauginamų blakstienų arba negalinčioms jų turėti, yra alternatyva – blakstienų laminavimas. Tai procedūra tinkanti ir toms, kurios tiesiog nori ryškesnės išvaizdos.

Kas yra blakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimas yra visiškai natūrali, pusiau ilgalaikė procedūra, kuomet blakstienos yra pakeliamos, padidinama jų apimtis ir ilgis, siekiant suteikti joms ryškesnę, tankesnę išvaizdą. Angliškai ši procedūra trumpinama kaip LVL – “length, volume, lift” (ilgis, tankumas, pakėlimas). Laminavimo metu jūsų natūralios blakstienos padengiamos specialiu serumu, kuris blakstienas ištiesina nuo šaknų, todėl jos atrodo pakeltos ir pailgintos. Rezultatas išlieka iki dviejų mėnesių, o pačiam blakstienų laminavimui nereikia ypatingo pasiruošimo. Pasidariusios blakstienų laminavimą kiekvieną rytą pabusite natūraliai ilgomis, tankiomis blakstienomis.

Kiek laiko tarnauja blakstienų laminavimas

Paprastai blakstienų laminavimo efektas išlieka apie 4–6 savaites, tačiau šis laikas gali priklausyti nuo jūsų blakstienų ir pasirinkto blakstienų laminavimo tipo. Tinkamai prižiūrint blakstienų laminavimas tarnaus iki 6-8 savaičių. Keletas faktorių prisidedančių prie blakstienų ilgaamžiškumo:

 • priežiūra iškart po procedūros
 • ilgalaikė priežiūra
 • natūralių blakstienų augimo greitis
 • blakstienų laminavimo būdas

Gali būti, kad su laiku pastebėsite, kad jums padarytas blakstienų laminavimas išsilaiko trumpiau nei jūsų draugėms, gali būti, kad taip yra dėl to, jog jūsų blakstienos paprasčiausiai auga greičiau.

Priežiūra po procedūros

Tai, ką darote iš karto po blakstienų laminavimo gali turėti didelės įtakos blakstienų tarnavimo laikui. Reikia maždaug 48 valandų pilnam sugyjimui, todėl svarbu laikytis priežiūros nurodymų.
Visų pirma, negalima šlapinti akių, todėl galvos plovimas gali tapti kiek sudėtinga užduotimi (jei galite – to nedarykite, kad nerizikutoumėte). Antras dalykas – negalima dažytis – nors tai neturėtų būti bėda, kadangi ir taip po procedūros atrodysite puikiai.

Ilgalaikė priežiūra

 • Praėjus pirmoms 48 valandoms, turėtumėte ir toliau laikytis tam tikrų gairių, kad kuo ilgiau išlaikytumėte efektą:
 • venkite vandeniui atsparaus tušo
 • venkite naudoti aliejų ir odos priežiūros produktus aplink akis
 • venkite akių kaukių ir blakstienų rietimo priemonių
 • stenkitės kuo mažiau trinti akis, o jei tai darote – stenkitės daryti kuo atsargiau
 • Valydamos akių makiažą jų netempkite. Užuot vilkusios vatos diskelį išilgai blakstienų, prispauskite jį prie akies ir palaikykite 10 sekundžių.

Kaip pasiruošti blakstienų laminavimui

Nors procedūra greita ir neskausminga, vis dėlto yra keli patarimai, kurių verta laikytis prieš einant pas specialistę:

 • Procedūros dieną nenaudokite makiažo
 • Rekomenduotume išsiimti kontaktinius lęšius, kad būtų patogiau.
 • Venkite riesti blakstienas likus 24 valandoms iki procedūros.
 • Venkite vandeniui atsparaus tušo 48 valandas prieš apsilankymą.

Kaip vyksta procedūra - eiga

Procedūra trunka apie 45 minutes, jos metu:

 • Kosmetologė priklijuoja apatines blakstienas, taip jas atskirdama nuo viršutinių.
 • Tuomet tepamas serumas, iš esmės nudažant blakstienas nuo šaknų ant nedidelio silikoninio pagaliuko, kad jos atrodytų pakeltos ir pailgintos.
 • Taip pat gali būti tempami dažai
 • Pabaigoje kosmetologė nuvalo blakstienas.

Dažnai užduodami klausimai

 1. Ar ši procedūra saugi? Kokia galima žala? – taip, net jei procedūra, dėl kokių nors priežasčių, nepavyktų, ji laikina, todėl net blogiausiu atveju po poros mėnesių vėl atrodysite taip kaip prieš procedūrą.
 2. Kiek kainuoja blakstienų laminavimas? Kaina gali priklausyti nuo keletos faktorių – kosmetologės patirties, miesto kuriame darotės – blakstienų laminavimas Vilniuje ar Kaune gali kainuoti brangiau nei pavyzdžiui Panevėžyje.ar Alytuje. Paprastai kainos prasideda nuo 20 eurų, dažniausiai svyruoja ~30-40€, kartais gali siekti ir 60€ ar net 70€.
 3. Ar saugus darytis blakstienų laminavimą nėštumo metu? – pirmas 13 nėštumo savaičių negalima daryti šios procedūros, po to – sakoma, kad yra visiškai saugu, tačiau dėl jūsų konkretaus atvejo rekomenduotume pasitarti su kosmetologe.
 4. Kokia blakstienų laminavimo trukmė? – procedūra trunka apie 45 minutes, tarnauja apie 4-6 savaites.

Apibendrinimas

Jeigu norite padailinti savo blakstienas, bet nenorite “svetimkūnių”, rinkitės blakstienų laminavimą, o ne blakstienų priauginimą. Klienčių atsiliepimai sako, kad ši procedūra natūrali, greita, saugi, nereikalaujanti daug priežiūros.

Ieškote meistrės? - raskite savo mieste

Blakstienų laminavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje