Antakių laminavimas

Antakių laminavimas yra palyginti nauja, neinvazinė procedūra, trunkanti apie 45 minutes, kurios tikslas – sukurti lygius, blizgančius antakius. Kadangi tai pusiau ilgalaikė procedūra, ji tinkama ir toms, kurios nori visada gerai atrodyti, tačiau nenori kasdien dažytis. Antakių laminavimas – kaina, atsiliepimai, priemonės – šiame gide papasakosime viską, ką jums reikia apie tai žinoti.

Procedūra
Nauda
Šalutinis poveikis
Kaina

Procedūra

Procedūros tikslas sukurti pilnesnių, tolygesnių antakių išvaizdą:

  • Pirmiausia jūsų antakiai nuvalomi specialiomis priemonėmis, pašalinant bet kokius makiažo ar natūralių odos riebalų likučius. Tam geriausiai tinka pH neutralūs valikliai.
  • Tuomet ant antakių užtepamas blakstienų plaukelius atpalaiduojantis ir pakeliantis kremas, kad jie suminkštėtų ir juos būtų galima lengviau suformuoti. Kartais dedamas ir plastikinės lipnios plėvelės gabalėlis, o kremas paliekamas maždaug 10 minučių ar ilgiau – tai priklauso nuo plaukelių storio ir nuo to, kiek reikia keisti jų kryptį.
  • Tada plaukeliai tvarkingai sušukuojami. Apatinė antakių plaukelių dalis auga aukštyn, o viršutinė – žemyn, taip pat viršutinėje dalyje yra daug mažų “užsispyrusių” plaukelių, kuriuos sunkiausia pakelti, todėl paprastai viršutinę antakių dalį sutvarkyti sunkiau ir trunka ilgiau.
  • Kitas etapas – fiksuojančio gelio tepimas. Jį užtepus plaukeliai vėl sušukuojami. Sušukavus, kosmetologė gali procedūrą pakartoti ir vėl užtepti, fiksuojančio gelio ir uždėti plastikinę plėvelę bei palikti 5-8 minutėms.
  • Po to plėvelė nuimama, naudojant vatos diskelį ir specialias priemones nuvalomas kremas.
  • Jei reikalinga, plaukeliai gali būti dažomi arba išpešiojami maži nereikalingi blaukeliai.

Antakių laminavimas - nauda

Antakių laminavimas gali padėti keletą problemų, pavyzdžiui:

  • slenkantys plaukai, kurie gali atsirasti su amžiumi
  • tarpai, atsiradę dėl pernelyg didelio pešiojimo ar vaškavimo praeityje
  • ištiesinti nepaklusnius plaukus, kurie auga į skirtingas puses nepaisant jų šukavimo krypties.
  • Antakių formos trūkumas arba nelygumai

Apskritai sakoma, kad antakių laminavimas padaro antakius storesnius ir pilnesnius, o sušukavus juos vertikaliai į viršų, gali atrodyti, jog jų auga daugiau.

Rizikos ir šalutinis poveikis

Nors lyginant su antakių permanentu, tatuiravimu ar chirurgija, tai ypač paprasta, neinvazinė procedūra, vis dėlto yra rizika, kad bus šalutinis poveikis. Dažniausiai jis susijęs su cheminių medžiagų sukeltu odos dirginimu – patinimu, paraudimu, lupimusi, niežuliu ar iškilimais.

Šalutinis poveikis gali pasireikšti ne tik antakių zonoje, bet ir ties akių vokais, todėl procedūra nerekomenduojama, jei turite jautrią odą, egzemą ar kontaktinio dermatito istoriją.
Kaip ir nuo plaukų tiesinimo plaukai gali išsausėti, taip ir antakių laminavimas gali kiek pažeisti antakius, jei procedūrą darysite per dažnai (rekomenduojama nedažniau nei kas 6 savaites).

Antakių laminavimas - kaina

Antakių laminavimo kaina paprastai svyruoja nuo 15 iki 30 eurų priklausomai nuo specialistės patirties, naudojamų priemonių ar miesto kuriame daromas antakių laminavimas – Vilniuje, Kaune, o gal Klaipėdoje.